Kabeltracé vrij maken voor Stedin

Stedin
Utrecht
20-09-2017
Zuigwagen Methorst

Project omschrijving

Kabeltracé vrij maken voor onze opdrachtgever Stedin te Utrecht. Door middel van onze zuigtechniek kunnen wij graafschade voorkomen zodat de werkzaamheden veilig worden uitgevoerd. Bekijk de video om een goed beeld te krijgen van dit project.

Kabeltracé vrij maken door Methorst Zuigtechniek

Wij houden ons dagelijks bezig met ondergrondse en bovengronds infrastructuur. Wij doen renoveren, onderhouden, aanleggen en storingen oplossen. Het vrijmaken van kabels en leidingen bevat ca. 60 tot 90 procent van de werkzaamheden. Hierbij is er door het zand of grond weg te zuigen veel tijdwinst te halen. Door middel van onze zuigtechniek voorkomen wij ook graafschade en kunnen de werkzaamheden uitermate uitgevoerd worden.

Direct contact

Geïnteresseerd geraakt naar aanleiding van dit project? Of benieuwd naar wat wij samen kunnen bereiken? Kom dan in contact door middel van het formulier of bel naar 0318 – 711 002.